Megoldásra vár

Rongált automata

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő parkolóautomata rongált, graffitis.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa az automata állapotát!

Pontos helyszín:
47.52525812878867, 19.06470462775515

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Huba u. 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy az automata tisztításáról lehetőségeik szerint gondoskodtak.

    Köszönöm, hogy f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére