Megoldott

Elhullott állat

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A 1162,Budapest Kassai utca 8. szám előtti árokban,a Szilas-patakba vezető összefolyó rendszer csatornájában 6 napja egy elhullott róka fekszik. Sajnos eddig senki nem segített,hiába tettünk több helyen bejelentést. Az utcában nagyon sok a kisgyermek,megjelentek a legyek is,most már félő,hogy itt valami fertőzés fog kialakulni.

Várom szíves segítségüket,hogy hogyan lehetne ezt a problémát megoldani.

Köszönettel,Sorknaes Mariann

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Kassai u. 8

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sorknaes Mariann hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a segítséget, el is vitték a rókát!

    Üdvözlettel, Sorknaes Mariann
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Sorknaes Mariann hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gyuri!

    Küldöm a további képeket a helyszínről.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Mariann!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsü
    ...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Sorknaes Mariann bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Újra gondozatlan sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Farkasfog utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére