Megoldott

Cigicsikk takarítás a megállóban

Anonim Járókelő

Rengeteg cigicsikk van a megállóban és közvetlen környezetében.
Kérem takarítsanak össze!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Thököly út 148a

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/141722/cigicsikk-takaritas-a-megalloban/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére