Megoldásra vár

Síkosságmentesítő anyag Kelenföldön

Egy síkosságmentesítő tárolóból szivárog az anyag Kelenföldön az "E" kijárat mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi út 5

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a téli idény elmúltával a hintőanyag-tóroló ládák elszállítása városszerte folyamatban van. Hamarosan az ön által bejelentett láda elszá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére