Megoldásra vár

Félig kivágott korlát

Anonim Járókelő

Az Arany János utca 30-nál félig ki van vágva a korlát, illetve a régi korlátok helyei miatt botlás veszély van

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Arany János u. 30

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A korlátokat a szemetes edények üríthetősége érdekében a társasház helyezte ki.

    Felkértük a ház kezelőjét a korlátok helyreállítására, amennyiben már nincs funkciója, a lakók nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispest Önkormányzata
    Nagykőrösi út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: Vodafone
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott kamera tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karinthy Frigyes út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére