Megoldott

Szètszórt szemèt

Anonim Járókelő

A vasúti àtjàró környezete mind a 14. kerületi, mind a 16. kerületi oldalon szemèttel van teleszórva. Èrdemes lenne a közelbe szemetest kihelyezni mert visszatèrő problèmáról van szó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szuglói körvasút sor 21

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00141602 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Önkormányzatunk a bejelentett ügyben nem illetékes.
    Megkeresésünkre az a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szerv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A területet rendezték, koszonjuk!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 141602 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült kifogást a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Hulladékdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út M (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Áldatlan állapotok a Mexikói úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Erzsébet királyné útja, aluljáró (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére