Megoldott

Hiányzó fedőlap

Anonim Járókelő

Mór utca 11 előtti rokkantparkolóban van egy ismeretlen nyílás, aminek a fedele hiányzik. A lyukban csak falevél látszik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, XIII. kerület

Hozzászólások

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Helembai Mihály!

    Hibabejelentését illetékes munkatársainkhoz továbbítottuk, a kivizsgálásig és az esetleges hiba javításáig szíves türelmét kérjük.

    Bejelentését köszönjük.

    Munkatársaink a...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség!

    Köszönöm levelét, amelyet elektronikus úton juttatott el hozzánk.
    Tájékoztatom, hogy a Mór utca 11. szám előtt a víztolózár fedlap pótlása a
    Fővárosi Vízművek Zrt. feladata kö...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Fiastyúk utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült utcatábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Fiastyúk utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére