Megoldott

Utcara hajitott szemet

Elhajitott szemet az Emilia-Maria utca sarkan

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Emília u. 6

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelent ő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a Emília utca 6-hoz kihelyezett illegális hulladék elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Adorján Csilla
    intézményvezető
    nevében eljáró:

    Cattalinic
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Varró András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét le rakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szerdahely utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldobált szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    János tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rohadó eper a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Hosszú utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére