Válaszra vár

TIER roller a Dunamederben

FRISSÍTÉS: 2024.05.04.

Egy Járókelő visszajelzése alapján:
„Hát láttam ott egy rollert...”

-----

A kepen látható azonosító számú roller a Boráros tér hajóállomás déli oldalánál a támfal mellett s Duna mederben van.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér H

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: TIER

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "TIER"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "A kepen látható azonosító számú roller a Boráros tér hajóállomás déli oldalánál a támfal mellett s Duna mederben van."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.04. Egy Járókelő visszajelzése alapján: „Hát láttam ott egy rollert...” ----- A kepen látható azonosító számú roller a Boráros tér hajóállomás déli oldalánál...

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát láttam ott egy rollert...
  • Tóth Attila visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Hello Jarokelo,

    Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk a TIER ügyfélszolgálatán, hogy értesítsen minket egy elhagyott jármű helyéről.

    Elnézést kérünk az ezzel járó kellemetlenségekért. Továbbíto
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: TIER

  • Tóth Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Otthagyott roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: TIER
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tier roller 0041

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ló Úr Elemez
    Illetékes: TIER
    Rákóczi 55. (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerékpár roncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Liliom utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére