Válaszra vár

Szemét a csepeli árokban

A csepeli Weiss Manfred út mellett az árokban/kiserdőben sok köbméter szemét 3 km hosszan a MOL benzinkúttól kifelé

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepeli híd

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "A csepeli Weiss Manfred út mellett az árokban/kiserdőben sok köbméter szemét 3 km hosszan"-ról "Szemét a csepeli árokban"-ra.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bringás Szilvi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kukatartó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére