Megoldatlan

Telefosott használaton kívüli lejáró

Anonim Járókelő

Margit híd, budai hídfő.
Csak kakálni és szemetet behányni járnak ide egyesek.
Zárják már le végre szintben. Jön a meleg, a szag beáramlik a megállóig. Az fkf néha kipucolja, nem az a megoldás.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönettel vettük megkeresésüket a honlapjukon megjelent, „Telefosott használaton kívüli lejáró” témájú, 141503 számú panasszal kapcsolatban, amellyel kapcsolatban az a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 212108 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teleragasztott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kacsa utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére