Megoldatlan

Szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

Járhatatlan a járda. A szabálytalanul parkoló autók miatt a kukásautó nem tud az utcán végigmenni. Kérem a megfelelő szankciók alkalmazását, rendszeres ellenőrzést és bírságolást!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Jégvirág u. 9

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Fent nevezett helyszínt Újbuda Közterület-felügyelet Közterület-felügyelői visszatérően több alkalommal ellenőrizték. Az ellenőrzések időpontjában a bejelentésben megjelölt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gyalogos közlekedőn parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda elparkolva megállni tilos ellenére

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére