Megoldott

Elhullott állat és cigarettacsikkek

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő!

Ma (2024. március 20.) délután, 17 óra 13 perc körül készültek a mellékelt képek egy elhullott állatról (valószínűsíthetően galambtetem), amely a Rákóczi út és a Kazinczy utca sarkán a Tesco előtt, egy növénytartó dézsában található, mely utóbbit (vélhetően) a "Színes Erzsébetváros" helyezhette el a Budapest Főváros Önkormányzata tulajdonában lévő közterületen.
Talán a Színes Erzsébetváros Egyesület (Lajos Béla elnök úr) és/vagy a SzimplaCity Szolgáltató Kft. (ezen belül is Zsendovits Ábel Krisztián ügyvezető úr, a Szimpla Kert romkocsma alapító tulajdonosa és a Színes Erzsébetváros egyik kiemelt szimpatizánsa) tudna segíteni, mert akár közegészségügyi kockázatot is jelenthet a valószínűleg hosszú napok, hetek(?) óta bomló állattetem, amely nem (ahogy egyébként a cigarettacsikkek sem) feltétlenül kellemes látvány az arra járóknak, legyenek azok városlakók, vagy turisták.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rákóczi út 20

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a kép kb. 48 órával később készült (2024. 03. 22-én 17 óra 11 perc körül), mint a bejelentéshez mellékelt fotók, az elhullott állatnak már szerencsére nincs nyoma (bár némi cigarettacsikk azért még...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Elhullott állat és cigarettacsikkek a Kazinczy utca - Rákóczi út sarkán lévő Tesco előtti növénytartó dézsában (Színes Erzsébetváros)"-ról "Elhullott állat és cigarettacsikkek"-ra.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lakatok a szobron

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Szabadság híd (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olajfolt a járdán és az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Aszfalt darabok a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére