Megoldott

Karambol törmelék a Hűvösvölgyi-Vadaskerti sarkán

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.03.22.

Bejelentő hozzászólása:
"A nagyobb darabokat elvitték, de továbbra is tele van szilánkokkal, műanyag darabokkal a környék. Miért nem lehet rendes munkát végezni? Próbálják meg újra!"

---

Két hete volt a karambol, de a környék azóta is tele szeméttel, szilánkokkal. Kérem takarítsák össze. Nem értem erre miért nem kerül sor azonnal…

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 135

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/141386/karambol-tormelek-a-huvosvolgyi-vadaskerti-sarkan/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Két hete volt a karambol, de a környék azóta is tele szeméttel, szilánkokkal. Kérem takarítsák össze. Nem értem erre miért nem kerül sor azonnal…"-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.22. Bejelentő hozzászólása: "A nagyobb darabokat elvitték, de továbbra is tele van szilánkokkal, műanyag darabokkal a környék. Miért nem lehet rendes mun...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A nagyobb darabokat elvitték, de továbbra is tele van szilánkokkal, műanyag darabokkal a környék. Miért nem lehet rendes munkát végezni? Próbálják meg újra!
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összehányt buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    illegális szemét lerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Pusztaszeri út (II. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Emberi ürülék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Timea
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére