Megoldott

Emberi ürülék közterúleten

A XIII. PAnnónia utca 64a és b felől árkád alatt kell továbbmenni a Thurzó utcába. Ezen a két helyen folyamatosan tapasztalható emberi vizelet látványa és szaga. Március 14. óta emberi ürülék is van, amit nem takarítottak el. Ez a két rész forgalmas átjáró, az óvodából is erre mennek át a családok. Az ingatlan előtti Thurzó utcai járda takarítása 2 naponta megoldott, a kukás autó távozása után. A Pannónia utcai szakaszt nem takarítják, az átjárót alkalmanként felöntik vízzel, de nem rendszeresen, és ez nem takarítás. Az emberi ürülék nem először látható ezen a helyen. A képet a Thurzó utca felől készítettem, a kapura PAnnónia utca van írva.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Pannónia u. 64b

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület gépi mosását munkatársaink elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/141378/emberi-urulek-kozteruleten/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Ránki Júlia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére