Válaszra vár

Üres rozsdás keret

Tisztelt Illetékes!
A BAH Csomópontnál a Kongresszusi Központ mellett található egy rozsdás keret.
Valamikor 2021-2022 között kerül oda, ám a Google alapján már 2022-ben nem volt rajta semmi, és azóta sem.
Kérem a felesleges városkép rombolót lebontani a szebb összképért.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, BAH-csomópont

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    BAH csomóponti felüljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    BAH-csomópont (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vízelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött macska

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére