Megoldott

Szemetes közterület

Szemetes közterület

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Bocskai u. 100

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tájékoztatni szeretnénk Önöket, hogy a bejelentésben szereplő közterületről a hulladékok elszállítása megtörtént.

    Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.

    Üdvözlettel:

    Utas
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály válasza alapján
  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.

    Bejelentés dátuma: 2024-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyatott közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Bocskai utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Veszélyes hulladék a Barcika térnél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Barcika tér (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére