Megoldott

Eltömődött víznyelő a Böszörményi úton

Anonim Járókelő

A Böszörményi út 17/a előtt (Rigó cukrászda vonalában) egy víznyelő eltömődött.

@FCSM Zrt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Böszörményi út 17a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kitisztították a megadott
    helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A járdán áll az eső víz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Mátyás K
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Széll Kálmán tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatornázás után elmaradt helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Béla király út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Tartsay Vilmos utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére