Megoldásra vár

Kereszteződésben óriási kátyú

FRISSÍTÉS 2024.03.19

VIII. kerület válasza:
"Köszönjük a megkeresést. A bejelentésben szereplő cím hibás, a kátyú a Vajda
Péter utcában található.

A Budapest VIII. kerület Vajda Péter utca a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) kormányrendelet 2. sz. melléklet 409. sorszám alatt szerepel, így annak kezelői és fenntartói tevékenységét a Fővárosi Közgyűlés által alapított gazdasági társaságok (Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt., FŐKERT Zrt., Budapest Közút Zrt. stb.) látják el.
Ennek figyelembevételével jelenleg a Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.-nek nincs hatásköre az Ön által jelzett probléma városüzemeltetési tevékenységgel összefüggő megoldására."

----------

Kérem szépen az illetékeseket, hogy legyenek kedvesek javítani a kátyúkat.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Golgota tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem szépen az illetékeseket, hogy legyenek kedvesek javítani a kátyúkat."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.19 VIII. kerület válasza: "Köszönjük a megkeresést. A bejelentésben szereplő cím hibás, a kátyú a Vajda Péter utcában található. A Budapest VIII. kerület Vajda Péter utca a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést. A bejelentésben szereplő cím hibás, a kátyú a Vajda
    Péter utcában található.

    A Budapest VIII. kerület Vajda Péter utca a Fővárosi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Görgényi-Nagy Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a zebrán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Koszorú utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Blaha Lujza téri tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér M (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Repedt útfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bonin Denis
    Illetékes: Budapest Közút
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére