Megoldásra vár

rossz helyre tett oszlopok

Anonim Járókelő

A Leányka utca parkolójában oszlopokat telepítettek, hogy a távfűtésre ne lehessen ráállni, ezzel okozva károsodást.
Az ötlet jó, a megvalósítás nem sikerült. Ezt a 6 oszlopot úgyis el lehetett volna helyezni, hogy a képen látható módon ne férjen már oda a terület 2 szélére autó. Amikor van pénz, akarat, meg is csinálják a munkát, csak rosszul.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 14b

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérően ellenőrzi, és eljár a szabályok megsértőivel szemben, de állandó jelenlétet nem tud bizt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kereszteződés, garázskihajtó beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére