Megoldásra vár

Összeragasztott és összefirkált FŐTÁV totem

Gazdagréten a Kaptató sétány mentén megint össze van ragasztózva, plakátolva az összes FŐTÁV totem a Gazdagréti tértől a Nagyszeben térig. A csatolt képen a Gazdagréti téren lévő totem látható. Szeretnék érdeklődni, hogy nincs arra valami megoldás, hogy ne lehessen rá plakátokat ragasztani? A képen látható totem épp a Gazdagréti tér közepét csúfítja és visszatérő probléma.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gazdagréti tér 8

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a plakátokat hamarosan eltávolítjuk, azonban arra sajnos nincs módunk, hogy az illegális plakátkihelyezést megakadályozzuk.

    Tisztelette...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közmű csőrendszeren végig graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV
    Tinódi utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kőzműcsövön (hőcserélő?) graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV
    Nefelejcs utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Bicskei utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére