Válaszra vár

Kopott közmű a járdán

Tisztelt Főtáv!
A Rátz László utca - Andor utca sarkán, a Főtáv közműje a járda teljes felületét lefedi, és több helyen a beton felület megkopott, emiatt mélyebben van a járdánál, emiatt könnyen botlásveszélyes.
A kerek fedelek billegnek
Illetve a kivezető cső festése rozsdás, kopott.
Kérem lehetőségük szerint javítani a közmű állapotán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Rátz László u. 47

Hozzászólások

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐTÁV"-ra.

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére