Megoldásra vár

Döglött patkány a járdán

Anonim Járókelő

Egy patkánytetem található a Ferenc tér melletti járdán.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferenc tér 5

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A bejelentést rögzítettük a rendszerben, azonban kérjük, hogy a lakossági patkányészlelésekkel kapcsolatos bejelentéseket – a gyorsabb ügyintézés érdekében – közvetlenül a Patká
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 198631 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részére.
    A megke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Telefosott használaton kívüli lejáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lomis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vaskapu utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére