Megoldásra vár

Hiányzó járda + akadálymentesítés

KB. 50 m hiányzó járda (akadálymentesítéssel a két végén) megépítése és kb 30 m járda felújítása. Nem irigylem a babakocsival erre közlekedő szülőket.
Miattuk talán megéri elkészíteni egy megfelelő járdát.
Emellett a kitaposott fű jelzi, hogy igény lenne rá.
Köszönettel: Garami Gábor

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 45

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Garami Gábor !

    Járdajavítási igényét a Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda nyilvántartásba vette.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére