Megoldott

Süllyedt fedlap

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő fedlap már hosszú évek óta süllyedt, nagyon forgalmas helyen pont nyomvonalon van. Jelenleg kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, ami elfogadhatatlan!

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a fedlapot!

Pontos helyszín:
47.53924606540563, 19.046087455017638

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád híd

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon igényes, körültekintő munka történt, köszönjük szépen!
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink kicserélték és szintbe
    emelték a megadott helyszínen található víznyelőt.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    --------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megáll a víz az új kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Süllyedt fedlap a zebra előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Serfőző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére