Megoldott

Graffitis fal a Vigadó tér közelében

Anonim Járókelő

Graffitis a fal a vízállásjelzőnél a Duna-korzón a Vigadó tér közelében. Néhány matrica is van rajta. Kérjük a graffitik és a matricák eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Vigadó tér

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a graffitiket eltávolították.
    Társaságunk anyagi és emberi erőforrásainak lehetőségeihez mérten mindent megtesz a közterül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fővám tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Telefirkált aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére