Válaszra vár

Újra tavasz, újra szemét a posta előtti részen

Anonim Járókelő

Kedves Segítők!

Újra itt a tavasz, újra gyűlik a szétdobált szemét. Ahogy megfigyeltem, itt tavasztól őszig ez megy, halomban áll a szemét, tele van a fű, a bokrok, még a fákon is lógnak a nejlon zacskók, de valahogy kukát nem nagyon látok. Ezt az aranyos kis parkszerű részt a Mátyás Hotel, a Sashalom 1 Posta, a CBA, a dohánybolt, a Meli Pékség, és a Rossmann veszi körbe, illetve folytatódik a játszótérrel. A mellette lévő játszótéren is láttam szemetet, sörös dobozt, és eldobott cigicsikkeket, azért ez nagyon nem járja.

Köszönjük, ha segítenek!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Jókai Mór u. 2b

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mindig gusztustalan ez a környék. Normális füvesítés sincs. Nincsenek talán már közmunkások, utcaseprők, városszépítők, vagy akárki munkája is lenne ez? Bezzeg millió választási plakátra tellett? Por,...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A törvényben meghatározott 30 naptári napos válaszadási határidőt egy +10 napos türelmi idővel megtoldva a rendszerünk a bejelentésedtől számított 40. napon ismét elküldi az ügyedet az illetékes...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Annyi biztos, hogy a sörös szemetelő mindig Löwenbräu és Soproni sört vesz. :'D
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy továbbra is megoldatlan.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez(ek) a féleszű(ek) rendszeresen itt gyűjtik a sörös dobozokat, pedig pár méterre odébb van több kuka is, direkt lecsekkoltam. Mit lehet azon kívül tenni, hogy felszedjük a hülyék mocskát? Mert azért...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére