Megoldott

Szethagyott szemet

Szethagyott szemet a XX. keruletben, az Osz utca-Matyas utca sarkan.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Zrínyi u. 2

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelent ő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a Zrínyi utca 2 számhoz illegálisan kihelyezett hulladé k elszállítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Adorján Csilla
    intézményvezető
    nevében eljáró:

    Catt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Varró András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Halott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Valéria utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott hús az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kiss Balázs
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Vörösmarty utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét le rakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szerdahely utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére