Megoldott

Szabálytalan parkolás

Az utca első szakaszán, a Régi tér és a Rädda Barnen u. között a személyautók illetve nagyobb kisteherautók majdhogynem a szakasz teljes hosszában a járdára parkolnak, főként a délutáni óráktól kezdődően oly módon, hogy az idősebb járókelők, akik közlekedési segédeszközöket használnak és a kisgyerekes szülők, akik babakocsival szállítják gyerekeiket nem tudnak csak az úttesten közlekedni. Az előzőekben részletezett járókelők folyamatosan attól félnek, hogy baleset áldozataivá válnak.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Oroszlán u. 20

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Puskás Ildikó
    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.
    Tel.: +36 1 305-3282 , +36 1 305-3235
    Email: hatosagifoosz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    foglalja a helyet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás a Tárogató úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére