Válaszra vár

közterületi parkolás ellehetetlenítése

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.12.

Bejelentő hozzászólása:
"Sajnos nem tötént változás. A kü elemek a gyephézagos gyeprács és a kő virágládák még mindig a helysziunen vannak. HA nem parkoló, akkor legyenek szívesen zöldesíteni, bokrokkal, fákkal. Ne lehessen se parkolni, se áthajtani a jelzett területen"

---

Közel egy hónapja bójákkal, beton virágládával, parkolni és megálni tilos, nem hivatalos tablák kihelyezésével, felfestéssel ellehetetlenítik a közterületi parkolást azért, hogy a kizarólag újonnan kialakított saját parkolás ne legyen akadályozott.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Rokolya u. 27

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    állítólag a szükséges intézkedéseket megtették, viszont mégsem történt továbbra se semmi! bundagyanús!?
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Közel egy hónapja bójákkal, beton virágládával, parkolni és megálni tilos, nem hivatalos tablák kihelyezésével, felfestéssel ellehetetlenítik a közterületi parkolást azért, hogy a kizarólag újonnan kialakított saját parkolás ne legyen akadályozott."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.12. Bejelentő hozzászólása: "Sajnos nem tötént...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos nem tötént változás. A kü elemek a gyephézagos gyeprács és a kő virágládák még mindig a helysziunen vannak. HA nem parkoló, akkor legyenek szívesen zöldesíteni, bokrokkal, fákkal. Ne lehessen...
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a kifogásolt cselekmény a jelzett 27. szám helyett a Rokolya utca 25. számú in
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rakodási terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Forgalomból kivont jármű közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Vőlegény utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére