Megoldott

Folyamatos járdára parkolás

1152 Rákosmező utca 5 szám előtt folyamtaosan a kapubeállóba parkolnak. Vagy a járdára hiába ültettünk bármit kitapossák az autók. Tettünk ki köveket azokat sem kímélik.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákosmező u. 5

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Puskás Ildikó
    titkársági ügyintéző

    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hatósági Főosztály
    H-1153 Budapest, Bocskai u. 1-3.
    Tel.: +36 1 305-3282 , +36 1 305-3235
    Email: hatosagifoosz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Csizmadia András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    foglalja a helyet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán parkolás a Tárogató úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére