Megoldásra vár

Szeméthalom

FRISSÍTÉS 2024.03.14.

X. Kerület Kőbánya Önkormányzata válasza:
"A Budapest X. kerület, Maglódi úton, az Olaj utcai torkolatnál meglévő kioszk-építmény (egykori tejkenyér bolt) a Budapest X. kerület, (40996) helyrajzi számú közterületi ingatlanon található, a közterületi ingatlan tulajdonosa Budapest Főváros Önkormányzata.
2024. februári bejelentések nyomán tartott helyszíni ellenőrzés során megállapítást nyert, hogy az építmény nemrég tűzeset során részben megsemmisült, használhatatlanná vált, az építmény környezete hulladékos állapotú. Korábbi ellenőrzések során is tapasztaltuk már, hogy az építmény elhagyatott, környezete rendezetlen.
A fentiek alapján több ízben, legutóbb 2024. február 22. napján megkerestük Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatalát az építmény mielőbbi elbontása és a közterület rendezett állapotának kialakítása céljából szükséges intézkedések megtétele érdekében, amelynek megtörténtét figyelemmel kísérjük"

----------------------------

Egy kiégett bódé mellett a zöldterületen hatalmas szemétkupac éktelenkedik.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kocka utca

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/513/2024

    Járókelő-Budapest
    részére

    Tisztelt Címzett!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00140654 és 00140670 azonosítószámú bejelentéseire tájékoztatom, hogy a Budapest X. kerület Polgármesteri Hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.03.14. X. Kerület Kőbánya Önkormányzata válasza: "A Budapest X. kerület, Maglódi úton, az Olaj utcai torkolatnál meglévő kioszk-építmény (egykori tejkenyér bolt) a Budapest X. kerület, (40996) helyrajzi számú közterületi ingatlanon található, a közterületi ingatlan tulajdonosa Budapest Főváros Önkor...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 194654 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Egy kiégett bódé mellett a zöldterületen hatalmas szemétkupac éktelenkedik."-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.14. X. Kerület Kőbánya Önkormányzata válasza: "A Budapest X. kerület, Maglódi úton, az Olaj utcai torkolatnál meglévő kioszk-építmény (egykori tejkenyér bolt) a Budapest X. kerület, (40996) helyrajzi számú k...

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    HFO/265-10/2024

    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten megküldöm a bejelentéssel kapcsolatos tájékoztatást.

    Tisztelettel:

    Szekeres Edit
    közterület-használati ügyintéző
    Budapest Főváros X. kerület Kőbányai
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Egy budapesti lakos bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Telefosott használaton kívüli lejáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére