Megoldásra vár

Eldugult folyóka

Anonim Járókelő

Teljesen eldugult folyóka a Pillangó utcai metró megálló kijáratánál

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pillangó utca

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyakorló köz (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Lassan beszakadó MVM földgáz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére