Megoldásra vár

Hiányzó szemetes

VII kerület Kazinczy utca 10 előtt hiányzik egy szemetes.
Kérnénk pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Kazinczy u. 8

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00140490 - azonosítószámú, Budapest Kazinczy u. 8. környezetében levő hulladékgyűjtő állapota tárgyú bejegyzésre tájékoztatju
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Korhadt léc a korláton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére