Válaszra vár

Sérült fedlap és keret

FRISSÍTÉS 2024.04.24.:
A Telekom válasza:
Nem Magyar Telekom.

-------------------------------

Tisztelt Illetékes!
A Ráth György utcában, az Onkológiai Intézettel szemben lévő fedlap kopott és a kerete sérült.
Kérem lehetőségük szerint javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Ráth György u. 18-20

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Ráth György utcában, az Onkológiai Intézettel szemben lévő fedlap kopott és a kerete sérült. Kérem lehetőségük szerint javítani!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.24.: A Telekom válasza: Nem Magyar Telekom. ------------------------------- Tisztelt Illetékes! A Ráth György utcában, az Onkológiai Int...

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: DIGI
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt telekommunikációs doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Puskás Tivadar utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére