Megoldásra vár

Utcanévtábla

Az Üllői út és az Ady Endre út közötti lakótelepen jártam Kispesten, lehet, van valami elnevezése, de azt nem ismerem. Kerestem egy címet, de az utcanévtáblák nem könnyítették meg a dolgom, kérdezősködnöm kellett! Köszönöm, ha utánajártok!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Fő u. 15

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük közérdekű bejelentését, rögzítettük. ( a táblát meg kell rendelni, listára vesszük)

    Üdvözlettel

    Közpark Kft
    1192 Budapest, Bercsényi utca 18.
    e-mail: info@kozpark.hu
    t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Simon Henriette bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galamb piszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Budapest, Köki Terminál (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: Vodafone
    Esze Tamás utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott kamera tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Karinthy Frigyes út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére