Válaszra vár

Szemetes burkolata szeméttel van teli tömködve

Anonim Járókelő

A szemetes burkolata szeméttel van teli tömködve, érdemes lenne néha kitakarítani, hogy ne nézzen ki ennyire igénytelenül. Leginkább az 5-6 és 3-4 peronon, de a többinél is előfordul. A kuka körül pedig a burkolatot is takarítani kellene.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföld vasútállomás

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 140269 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére