Válaszra vár

Vége a járdának

A Mexikói út, metróállomás felől haladva a Horváth Boldizsár utcán a Dorozsmai köznél nem lehet tovább menni egyenesen a szintkülönbség miatt. Ezért át kell menni az út túloldalára. De ezt nehézkes kivitelezni, mivel az út szélén végig autók állnak. Babakocsival, kerekesszékkel esélytelen elférni. Jó lenne, ha kb. Két méteren itt mindig szabad lenne a terület.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Horvát Boldizsár u. 4

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére