Megoldásra vár

A járda szinte használhatatlan

Az Ipoly utca Váci út felöli végén sokszor már használhatatlan a járda.
1.,
Egyrészt rendszeresen ráparkolnak az autók a járda gyalogosoknak fenntartott részére is. Itt bármelyik napszakban halomra lehetne ezért büntetni egy csomó szabálytalanul parkoló autót, de láthatóan nem történik ilyen.
2.,
A másik ok a járda használhatatlanságára, hogy azt a kevés járdát - amit a szabálytalanul parkoló vezetők meghagytak - a félbehagyott építkezés kordonja egyrészt leszűkíti, másrészt - valószínűleg szintén az építkezés hatására - hatalmas kátyúk díszítik.

Kérem a járda burkolatának kijavítását, és a szabálytalanul parkoló sofőrök szankcionálását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Ipoly u. 32

Hozzászólások

  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Medgyessy Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Kijavították a méteres kátyúkat a járdán? Nem. Rendszeresen megbüntetik a vonalon túllógó autókat? Nem. Megoldódott az ügy? Nem....
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a járda állapota közlekedésre alkalmas. A szabálytalanul parkoló gépjárművek v
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tucatnyi alkalommal jelentettem be, a kerület nem hajlandó foglalkozni vele.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Medgyessy Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elkerített járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Veres István
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Tahi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa törzse nyomja fel a burkolatot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére