Megoldott

Kidőlt szemétkosár

Kérem a kiszakadt kidőlt szemeteskosár szíves javítását.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Donáti u. 12

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett szemetest az FKF munkatársai leürítették, a helyreállítást parkfenntartóink elvégezték.

    Köszönjük a jelzést.

    Tisztelettel:
    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgárme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A sérült kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Bérc utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Öntőház utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére