Megoldott

Fedlap sarka kiáll

Anonim Járókelő

XIII. Csángó utca 6 elött a Telekomos fedlap kiáll , a burkolat sem egységes az utcában lévővel.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Csángó u. 6

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összetört telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nyitott áramszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kádár Gábor
    Illetékes: Magyar Telekom
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére