Megoldásra vár

Fa pótlása vagy feltöltése

Tisztelt XI. kerület!
A Márton Áron téren a Sasadi út sarkán, a gyalogátkelőnél található egy üres fahely.
kb. 10 éve az ott található fa kiszáradt, így a helyén maradt a kitaposott zöld.
Mivel közvetlenül a gyalogátkelőnél van, így az emberek jórészt levágják az utat rajta, mivel a járdát amúgyis alaposan leszűkíti.

Emiatt kérem a fa pótlását, vagy a felület leaszfaltozását.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Sasadi út 190

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére