Válaszra vár

Budafoki parkolás

FRISSÍTÉS 2024.03.07.
Budapesti Közművek FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a területen akkor áll módunkban helyreállítani a zöldfelületet, ha elhárult a ráhajtás veszélye, ugyanakkor ennek biztosítása nem Társaságunk illetékessége.

-----------------------

Kérem rendezzék a jelzett helyen lévő terület állapotát, mert jelenleg parkolóként funkcionál!

„Nyilvántartásunk szerint a jelzett terület a zöldfelület része, üzemeltetője a Főkert Kertészeti Divíziója. Mindezek miatt szabályos várakozóhelyet ott kijelölni nem tudunk. A szabálytalanul parkolókkal szemben a közterület-felügyelet munkatársai tudnak intézkedni.”
2024. február 29. 17:40
BUDAPEST KÖZÚT Zrt.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 70

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem rendezzék a jelzett helyen lévő terület állapotát, mert jelenleg parkolóként funkcionál! „Nyilvántartásunk szerint a jelzett terület a zöldfelület része, üzemeltetője a Főkert Kertészeti Divíziója. Mindezek miatt szabályos várakozóhelyet ott kijelölni nem tudunk. A szabálytalanul parkolókkal szemben...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a területen akkor áll módunkban helyreállítani a zöldfelületet, ha elhárult a ráhajtás veszélye, ugyanakkor ennek biztosítása nem Társas...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére