Megoldott

Csepel Védgát utca ismét szemétlerakás

Anonim Járókelő

Egyik héten elviszik, másik héten visszarakják:-(
A MÁV lesz az illetékes.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Védgát u. 39b

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés nevét "Csepel Végdát utca ismét szemétlerakás"-ról "Csepel Védgát utca ismét szemétlerakás"-ra.

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a szemetet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok,

    A MÁV Zrt. az illetékes.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Védgát utca szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Védgát utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kukatartó oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bardócz Csaba
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széchenyi István utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére