Megoldásra vár

Egyméteresre szűkített járda a Bartók Béla úton

A Bartók Béla úton a Szatyor Bár előtt a terasz és a hirdetőoszlop együttesen nagyjából egyméteresre szűkítik a járdát, ami mind az út boulevard-kialakítása és -funkciója, mind gyalogosforgalma szempontjából rendkívül indokolatlan.

Télen, amikor a terasz kinn sincs, különösen zavaró a szűkület, de jó időben is tévedésnek tartom az ilyen fokú szűkítést: vagy a hirdetőoszlopnak, vagy a terasznak el kellene tűnnie, hogy legyen elég hely a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 38

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését megköszönve az alábbiakról tájékoztatom. Bejelentésében foglaltak alapján tárgyi ügyben 2024. március 04. napján önkormányzati hatósági eljárás indult. A hatósági elj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 163433 /2024-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Vagyongazdálkodási Főosztálya részére.

    Tiszte
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    fővárosi fenntartású terület, nem kerületi...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Baranyai Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkoló autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Albert utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Pannonhalmi út járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére