Megoldásra vár

Rossz útfestés, rossz lámpa

Anonim Járókelő

A Kőbányai útról a Baross útra az autók sávja a kereszteződésben kb 50 cm-rel is "elcsúszik", azaz nem folytatólagosak a sávhatárok, ami nagyon balesetveszélyes. Emellett ugyanebben a kereszteződésben dugós időszakokban a Fiumei útról az Orczy útra haladó autók rendszeresen "bent ragadnak" a kereszteződésben a dugó és a gyalogos zöld lámpa miatt, így TELJESEN elzárva a haladás lehetőségét a Baross útról a Kőbányai út felé. Szerintem dugós időszakokban a Fiumei út felől rövidebb ideig lehetne csak zöld jelzés, hogy garantáltan átérjenek az autók, vagy sárga ferde csíkokkal jól felfesteni az aszfaltot a kereszteződésben és kamerával jól láthatóan ellenőrizni az útkereszteződést, hogy ilyen képtelen teljes sáv-blokád ne fordulhasson elő állandóan.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Budapest

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses helyszínen a Baross utca – Kőbányai út hosszanti burkolati jeleinek korrekciójára intézkedünk. A csomópont jelzőlámpás szabályozásának módosítására a közelmúltban már s
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöld nem világít

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Arena Mall bevásárlóközpont (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismét fordulnak el a táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidőlt forgalmi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbányai út / Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére