Megoldásra vár

Kifakult és összefirkált információs tábla a Feneketlen-tónál

FRISSÍTÉS 2024.03.05

XI. kerület válasza:
"A bejelentésben szereplő helyszín kezelője a BKM BUDAPESTI
KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt, ezért a bejelentés illetékességből részére megküldésre került."

----------

Kifakult és összefirkált információs tábla a Feneketlen-tónál

Probléma helyszíne
F2HR+4P Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy jelenleg folyik a teljes parkrehabilitáció tervezése. A felújítás során a táblát is cserélni fogjuk. A munkálat elvégzéséig szíves türel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kifakult és összefirkált információs tábla a Feneketlen-tónál"-ról "FRISSÍTÉS 2024.03.05 XI. kerület válasza: "A bejelentésben szereplő helyszín kezelője a BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt, ezért a bejelentés illetékességből részére megküldésre került." ---------- Kifakult és összefirkált információs táb...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megfáradt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék a közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére