Megoldott

Hibás tábla a Labdarúgó utca és a Mildenberger utca sarkán

A Labdarúgó utca és a Mildenberger utca sarkán lévő utcanév táblán "Labdarúgó köz" felirat szerepel. A képeken látszik, hogy az utcában lévő többi táblán a helyes felirat látható.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Kálmánházi István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték! :)
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Kálmánházi István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldterület tönkretétele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Stránczl Ákos
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hunor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére