Megoldásra vár

Parkoló lett

FRISSÍTÉS 2024. 04. 08.

Bejelentő visszajelzése:

Nincs olyan, hogy ne parkolna itt valaki!
A probléma azóta is folyamatos!
Nem értem, hogy miért okoz gondot a megoldása.

-----

Illegális parkolóvá vált az utca.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út 8

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Illegális parkolóvá vált az utca."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 04. 08. Bejelentő visszajelzése: Nincs olyan, hogy ne parkolna itt valaki! A probléma azóta is folyamatos! Nem értem, hogy miért okoz gondot a megoldása. ----- Illegális parkolóvá vált az utca."-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs olyan, hogy ne parkolna itt valaki!
    A probléma azóta is folyamatos!
    Nem értem, hogy miért okoz gondot a megoldása.
  • Sleepy Claus visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. Az érintett területet a Közterület-felügyeleti Csoport visszatérően ellenőrzi, és eljár a szabályok megsértőivel szemben, de állandó jelenlétet nem tud bizt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    7
    Megoldásra vár
    7

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Katona utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kereszteződés, garázskihajtó beparkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    III. utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Nagytétényi út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére