Megoldott

Kiszóródott a salak

Tele van salakkal a járda.
Évek óta nincs felelőse!
Találják meg, végre!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Katona u. 1

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megldva
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Felhasználó!

    Az Ön bejelentésében szereplő járdaburkolat takarítását kollégáink elvégzik előreláthatólag március hónap második felében.
    Fent leírtak ellenére tájékoztatom, hogy a jelzett fel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló vas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére